خانه / متفرقه / آموزش ساخت Apple ID

آموزش ساخت Apple ID

با توجه به فراگیر شدن محصولات اپل و نیاز کاربران به اکانت اپل (Apple ID) برای خرید و دانلود نرم افزارهای اپ استور آموزش گام به گام و تصویری ساخت Apple ID را برای شما آماده کردیم.

در ابتدا برای اینکه کاربرانی که از داخل ایران اقدام به ساخت اکانت اپل می کنند در مراحل ساخت دچار ارور نشوند بایستی از نرم افزارهای گذر از تحریم استفاده کنند.

در مرحله اول باید نرم افزار iTunes را از سایت اپل دانلود کرده و روی سیستم خود نصب نمایید.

پس از نصب iTunes نرم افزار را اجرا کنید.

مطابق تصویر در صفحه اول با کلیک بر روی آیتم ۱ گزینه Apps را انتخاب نمایید.

در صفحه بعد با انتخاب گزینه App Store وارد صفحه اصلی اپ استور می شوید. در این صفحه از ستون سمت راست و بخش Top Free Apps که در تصویر نمایش داده شده یکی از نرم افزار های رایگان را انتخاب کرده و بر روی گزینه Get کلیک کنید. دقت کنید که انتخاب نرم افزار رایگان بدین منظور است که در مراحل بعدی ساخت، بدون داشتن کارت اعتباری معتبر بتوانید اکانت اپل خود را ایجاد کنید.

با انتخاب گزینه Get کادری مطابق شکل زیر نمایش داده می شود که باید روی گزینه Create Apple ID کلیک کنید.

در صفحه بعد بر روی گزینه Continue کلیک کنید.

در صفحه بعد پس از زدن تیک گزینه I have read and agree to these terms and conditions بر روی گزینه Agree کلیک نمایید.

در این صفحهباید اطلاعات اکانت اپل خود را وارد نمایید. دقت کنید که اطلاعات این صفحه از قبیل آدرس ایمیل، سوالهای امنیتی، ایمیل اضافی و تاریخ تولد را نزد خود نگه دارید زیرا در مواردی مانند خرید نرم افزار پولی و یا ریست شدن پسورد به آنها نیاز دارید.

بخش ۱: در این قسمت آدرس ایمیلی که می خواهید با آن اکانت ایجاد نمایید را وارد کنید.

برای انتخاب پسورد شما باید حتما از حداقل ۱ حرف بزرگ انگلیسی، حروف کوچک و حداقل ۱ عدد و یا کاراکترهای خاص استفاده نمایید.

بطور مثال : Codha021

بخش ۲: در این قسمت باید ۳ سوال امنیتی را انتخاب و برای آنها پاسخی در نظر بگیرید. دقت کنید که این سواال و جواب ها را صحیح و منطقی انتخاب کرده و آنها را نزد خود نگه دارید.

بخش ۳: این قسمت یک ایمیل اضافی از کاربر می خواهد تا زمانی که شما سوالهای امنیتی را فراموش کردید با استفاده از آن بتوانید اطلاعات خود را ریست کنید.

بخش ۴: در این قسمت باید تاریخ تولد خود را انتخاب کنید. دقت کنید که این تاریخ را طوری انتخاب کرده که در آینده آن را فراموش نکنید.

پس از ورود همه اطلاعات بطور صحیح بر روی گزینه Continue کلیک کنید.

در صفحه بعد باید اطلاعات شخصی حساب خود را وارد نمایید.

در قسمت Payment Type گزینه None را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که اگر در صفحه اول اپ استور یک نرم افزار رایگان را برای ساخت اکانت انتخاب نمی کردید این گزینه در این صفحه نمایش داده نمی شد.

در قسمت To redeem a code می توانید کد گیف کارت آیتونز که باید آن را خریداری کنید وارد کنید تا اکانت شما از همان ابتدا شارژ پولی گردد.

در قسمت Billing Address باید نام و آدرس معتبری از خود وارد نمایید. دقت کنید که آدرس اکانت بهتر است از داخل آمریکا انتخاب شده تا بعدا برای خرید و دانلود نرم افزار دچار محدودیت نشوید.

شما می توانید اطلاعات زیر را عینا در کادرهای مربوطه وارد نمایید.

Street : 455 N Garland Ave

City: Orlando
State : FL ,Florida

Zip Code : 32301-3389
۸۷۲-۳۱۳۳ Tel : 407

دقت داشته باشید که اپ استور بطور معمول برای خرید هر نرم افزار درصدی مالیات از حساب شما کسر خواهد کرد ولی برخی ایالت ها مالیاتی برای خرید نرم افزار از حساب شما کم نمی کند که طبق اطلاعات بدست آمده Florida, California Alaska و … شامل این موضوع می شود.

پس از ورود اطلاعات بطور صحیح بر روی گزینه Create Apple ID کلیک کنید.

 

در این صفحه با پیغامی روبرو می شوید که اطلاع می دهد یک ایمیل حاوی لینک تایید اکانت به آدرس ایمیل شما ارسال کرده است.

حالا شما باید با ورود به اکانت ایمیل خود و باز کردن ایمیل ارسالی توسط اپل بر روی لینک فعالسازی Verify Now کلیک کنید. در صفحه ظاهر شده که در مرورگر شما باز می شود ایمیل و پسورد Apple ID خود را وارد کنید.

حالا Apple ID شما ایجاد شد.

درباره گروه نرم افزاری کدها

گروه نرم افزاری کدها
مدیر سایت کـــــــدهــــــا

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*